18.3ÂșC

Toerisme

Dorp De LutteDe HellehondKerk van De LutteVlag van De Lutte

Inwoners

NieuwsAlgemeen't LuutkeDorpshoesVacatures

8 juni duurzame energiemarkt gemeente Losser

Losser/De Lutte - Buurkracht Losser, de gemeente Losser, het Energieloket van de gemeente Losser en het project Gasterug organiseren op 8 juni 2024 een duurzame energiemarkt op Erve Kraesgenberg te Losser.

Locatie: Erve Kraesgenberg

Adres: Bookholtlaan 25 te Losser

Datum/tijd: Zaterdag 8 juni van 10 tot 16 uur

 

Wat kunnen bezoeker verwachten?

Buurkracht Losser, de gemeente Losser, het Energieloket van de gemeente Losser en het project Gasterug ontvangen bezoekers graag met koffie, thee, frisdrank en natuurlijk Twentse krentenwegge.

En verder:

Presentaties en informatie over (hybride)warmtepompen van fabricage tot installatie en nazorg, alle vormen van isolatie, zonnepanelen, ventilatie en warmteterugwinning systemen en aantrekkelijke kortingen op verschillende producten. Het Energieloket voor een duurzaam advies op maat en informatie over subsidies. Via het project Gasterug leert u hoe u 10 tot 20% op uw energierekening kunt besparen. U kunt zich tijdens de energiemarkt opgeven voor een gratis training waterzijdig inregelen van uw Cv-installatie. De trainingen starten weer in de herfst van 2024.

We doen het samen

Buurkracht Losser, De gemeente Losser, Het Energieloket, Buurtinitiatief Gasterug en ondernemers gaan aan de slag om samen met inwoners ons dorp duurzamer te maken. Door het samen te doen wordt het groener, goedkoper, en gezelliger in ons dorp.

We ontmoeten u graag op 8 juni a.s.

Of bezoek onze website

Buurkracht Losser gaat voor Duurzaam gebruikt zijn Buurkracht (buurkracht-online.nl)

Dit artikel delen via

Ander nieuws

Jeugdkamperen in gemeente Losser

Dinsdag 18 Juni 2024

Startersleningen gemeente Losser in trek

Vrijdag 14 Juni 2024

Kroniek van een dorpshart: historisch beeld dorpskern De Lutte

Dinsdag 11 Juni 2024

Kinderen uit De Lutte houden actie voor Voedselbank

Dinsdag 11 Juni 2024

Eindelijk biljart in de woonkamer van De Lutte

Zaterdag 08 Juni 2024

Ooievaarsfietstocht in kerkdorp Losser op zaterdag 8 juni

Dinsdag 28 Mei 2024

Zondag 9 juni: De Lutter Voorjaarstocht.

Maandag 27 Mei 2024

25 jaar Erve Boerrigter en 40 jaar Stichting Gemeenschapswerk

Woensdag 22 Mei 2024

50 Exclusieve sportwagens toeren door De Lutte op 2 juni

Woensdag 22 Mei 2024

Streekproductenroutes rondom Beuningen

Woensdag 15 Mei 2024