8.1ÂșC

Toerisme

Dorp De LutteDe HellehondKerk van De LutteVlag van De Lutte

Inwoners

NieuwsAlgemeen't LuutkeDorpshoesVacatures

ANWB Automaatje gemeente Losser zoekt chauffeurs

Losser/De Lutte - In de gemeente Losser is ANWB AutoMaatje niet meer weg te denken. Wekelijks worden er vele ritten gereden door onze vrijwillige chauffeurs. De vrijwillige chauffeurs helpen dorpsgenoten uit hun eigen omgeving weer op weg.

Veel mensen komen moeilijk de deur uit, omdat ze minder mobiel zijn en geen redelijk alternatief hebben. Als vrijwilliger bij ANWB AutoMaatje vervoer je hen met je eigen auto en loop je, als dat gewenst is, mee ter ondersteuning of voor de gezelligheid. De ritjes variëren van samen een boodschap doen, naar de kapper gaan, naar de huisarts of het ziekenhuis of op bezoek bij een vriend of vriendin. Door jouw inzet helpen we mensen uit hun isolement en tegelijkertijd bieden we mantelzorgers wat broodnodige ontlasting. Jouw vrijwillige bijdrage maakt een wereld van verschil voor anderen!

Dus als jij wat tijd over hebt en iets zou willen betekenen voor jouw dorpsgenoten, dan is vrijwilliger worden bij AutoMaatje wellicht iets voor jou. Het is een leuke vorm van vrijwilligerswerk, waarbij je niet vastzit aan gestelde tijden. Je wordt door één van onze planners gebeld over een ritje. Komt deze rit niet uit? Geen probleem! Dan belt de planner de volgende chauffeur. Je rijdt dus alleen wanneer het jou uitkomt.

Als vrijwilliger bij ANWB AutoMaatje breng je dorpsgenoten van A naar B. Degene die jij vervoert betaalt €0,35 per gereden kilometer, waarbij de telling begint vanaf jouw huis. Dit betekent dat het voordeliger is voor de mensen uit jouw eigen dorp.

Wil je je aanmelden als vrijwilliger bij ANWB AutoMaatje? Neem dan contact op met Desiré Tiethoff via telefoonnummer 06-57 73 55 01.

Samen zorgen we ervoor dat onze gemeente een plek is waar iedereen toegang heeft tot alle faciliteiten en hun sociale contacten. Dat willen we toch allemaal?

Dit artikel delen via

Ander nieuws

CDA motie gemeente Losser unaniem aangenomen: Betaalbare woningen ipv dure appartementen

Donderdag 18 April 2024

Groot feest FC Twente supportersvereniging De Lutte

Donderdag 18 April 2024

Jeugd: kom hardlopen met Runkids De Lutte

Maandag 15 April 2024

Michael Sijbom verzorgt lezing in dorpshoes

Dinsdag 09 April 2024

Bouwteam De Lutte: steun de ondernemers De Lutte

Maandag 08 April 2024

Informatieavond bewoners De Lutte-Oost ivm werkzaamheden in de wijk

Vrijdag 05 April 2024

Gemeente komt met plan nieuwe sporthal De Lutte

Donderdag 04 April 2024

In Overijssel was 79,9% van de inbraakpogingen succesvol

Dinsdag 26 Maart 2024

Bedrijven sponsortoernooi Lutheria succes

Zondag 24 Maart 2024

Palmpasen in De Lutte

Woensdag 20 Maart 2024

UITNODIGING - praat mee over de rol van ons Dorpshoes Erve Boerrigter

Woensdag 20 Maart 2024