6.9ÂșC

Toerisme

Dorp De LutteDe HellehondKerk van De LutteVlag van De Lutte

Inwoners

NieuwsAlgemeen't LuutkeDorpshoesVacatures

UITNODIGING - praat mee over de rol van ons Dorpshoes Erve Boerrigter

De Lutte - Leefbaarheid in ons dorp en op ons platteland is niet iets wat vanzelf bestaat: daar moeten we samen voor zorgen. Dat gaat in De Lutte nog heel goed, maar we vinden het ook belangrijk om ons voor te bereiden op de toekomst. Want hoe kan ons Dorpshoes nou écht blijven bijdragen aan de leefbaarheid in De Lutte? Jouw stem is daarin van groot belang. Dit zijn vragen van het huidige bestuur van de stichting Dorpshoes Erve Boerrigter.

Zij nodigen je daarom in een ontspannen sfeer uit om deel te nemen aan een open gesprek over de rol van het Dorpshoes in onze gemeenschap. Dit gesprek vindt plaats op woensdag 10 april 2024 om 19.30 uur bij Erve Boerrigter. Of je nu actief betrokken bent en gebruik maakt van het Dorpshoes, of juist niet: jouw perspectief is waardevol.

Samen met de inwoners van De Lutte denken en praten over hoe we onze hoeskamer nog meer een bloeiend en bruisend middelpunt van leefbaarheid kunnen laten zijn. Ook voor onze kinderen en kleinkinderen... Welke kant moet het volgens jou op met ons Dorpshoes? Wat - en wie - hebben we daarvoor nodig?

Denk je met mee? Kom en deel je ideeën, wensen en dromen. Stuur even een mail als je er woensdag 10 april a.s. ook bij bent (secretaris@dorpshoes.nl).

Dit artikel delen via

Ander nieuws

CDA motie gemeente Losser unaniem aangenomen: Betaalbare woningen ipv dure appartementen

Donderdag 18 April 2024

Groot feest FC Twente supportersvereniging De Lutte

Donderdag 18 April 2024

Jeugd: kom hardlopen met Runkids De Lutte

Maandag 15 April 2024

Michael Sijbom verzorgt lezing in dorpshoes

Dinsdag 09 April 2024

Bouwteam De Lutte: steun de ondernemers De Lutte

Maandag 08 April 2024

Informatieavond bewoners De Lutte-Oost ivm werkzaamheden in de wijk

Vrijdag 05 April 2024

Gemeente komt met plan nieuwe sporthal De Lutte

Donderdag 04 April 2024

In Overijssel was 79,9% van de inbraakpogingen succesvol

Dinsdag 26 Maart 2024

Bedrijven sponsortoernooi Lutheria succes

Zondag 24 Maart 2024

Palmpasen in De Lutte

Woensdag 20 Maart 2024